APPLE HILLSIDE #4 +420 778 880 550

Lokalita

OBEC TUCHORAZ SE STÁVÁ ČÍM DÁL VÍCE LUKRATIVNÍ LOKALITOU, IDEÁLNÍ PRO RODINNÝ ŽIVOT. NABÍZÍ DOSTUPNÉ BYDLENÍ NEDALEKO PRAHY V MALEBNÉ KRAJINĚ VYHLÁŠENÝCH JABLOŇOVÝCH SADŮ A NEDALEKÝCH HLUBOKÝCH LESŮ ČERNOKOSTELECKA. 

UNIKÁTNÍ DOMINANTOU OBCE JE STŘEDOVĚKÁ TVRZ, KTERÁ SVĚDČÍ O DALEKÉ HISTORII TUCHORAZE.

Lokalita

Místní rovinatá krajina je doslova rájem pro cyklisty, běžce a milovníky pěší turistiky. Pro bikery jsou hned za obcí Šemberské stezky s traily nejrůznějších náročností. V okolí je několik rybníků, kde si na své přijdou také rybáři.

V Tuchorazi je mateřská školka, hospůdka a fotbalové hřiště. Konkrétně lokalita Jabloňová stráň, kde se bungalovy nachází, vytvořila unikátní místo, kde každá parcela má své náměstíčko, díky čemuž se zde zajistila klidná zóna a bezpečí pro děti. Více informací na: www.jablonovastran.cz.

Veškerou občanskou vybavenost najdete v 5 minut vzdáleném Českém Brodě (MŠ, ZŠ, gymnázium, supermarkety, poštu, nemocnici, restaurace a kavárny, úřady, nejrůznější služby, pivovar a další).

Nejrychlejším dopravním spojením do Prahy je pravidelná vlaková linka z Českého Brodu, která je v centru města za cca 35 minut. 

Autem se do Prahy dostanete za necelých 25 minut jízdy.

Odkazy: